O nás

About

O nás

Kameň je tvrdá hornina, ktorá sa už od nepamäti používala ako stavebný materiál. A inak tomu nie je ani dnes. Prírodný kameň má jedinečnú pestrú štruktúru, a práve vďaka nej vytvára charakteristickú a krásnu architektúru. Na prvý pohľad môže tento originálny prvok pôsobiť chladne, v konečnom dôsledku ho však vyzdvihuje práve estetika a trvalý efekt pri prepojení domu so záhradou, či už vo forme obkladov, dlažieb, šlapákov alebo okrasných solitérov.

Rozhodli sme sa preto spojiť 25-ročné skúsenosti našich kamenárskych majstrov s inováciou technológií. Presvedčil nás o tom kameň svojou geniálnou štruktúrou a neobmedzenými možnosťami spracovania. Spojili sme manuálne zručnosti našich odborníkov s moderným spracovaním a vznikol tým jedinečný efekt, ktorý nenájdete nikde inde, len u nás.

Čo nás charakterizuje

Naša výroba nie je primárne zameraná len na komerčnú časť trhu, ale je variabilná, čo znamená, že dokážeme uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov, a to vyrobením atypických výrobkov podľa želania.

Disponujeme veľkým množstvom skladových zásob podľa aktuálnych trendov a dopytu na trhu a preto vám vieme poskytnúť široký výber materiálov, veľkostí či farieb.

Ponúkame viacero typov kameňa zo slovenských kameňolomov, ako sú napríklad: andezit, vápenec, travertín, mramor či čadič a taktiež aj rôzne druhy kameňa zo zahraničia.

Samozrejmosťou je pre nás aj rýchle vybavenie od objednávky až po samotnú realizáciu.

Naše ciele

  • precízne a detailné spracovanie kameňa, aby sme splnili všetky vaše predstavy a požiadavky
  • dokonalý výsledok, pri ktorom kameň pôsobí čo najprirodzenejšie
  • vyrobiť a dodať výrobky z kameňa pre širokú vrstvu zákazníkov


Nech už plánujete zariaďovanie interiéru, výstavbu záhradného priestoru alebo komerčný projekt, naša firma je tu, aby vám pomohla dosiahnuť vaše ciele. Kontaktujte nás ešte dnes a dajte nám príležitosť premeniť vaše vízie na skutočnosť s krásou a trvácnosťou prirodzeného kameňa!

„Základom našej práce je dodanie originálnych výrobkov z prírodného kameňa, ktoré oslovia zákazníkov svojou kvalitou, variabilitou, vzhľadom a v neposlednom rade aj prijateľnou cenou.“