O nás

About

O nás

Kameň je tvrdá hornina, ktorá sa už od nepamäti používala ako stavebný materiál. A inak tomu nie je ani dnes. Prírodný kameň má jedinečnú pestrú štruktúru, a vďaka práve nej vytvára charakteristickú a krásnu architektúru. Na prvý pohľad môže tento originálny prvok pôsobiť chladne, v konečnom dôsledku ho však vyzdvihuje práve estetika a trvalý efekt pri prepojení domu so záhradou, či už vo forme obkladov, dlažieb, stavieb alebo oporných múrov.

Rozhodli sme sa preto spojiť 25-ročné skúsenosti našich kamenárskych majstrov s inováciou technológií. Presvedčil nás o tom kameň svojou geniálnou štruktúrou a neobmedzenými možnosťami spracovania. Spojili sme manuálne zručnosti našich odborníkov s moderným strojným spracovaním a vznikol tým jedinečný efekt, ktorý nenájdete nikde inde, len u nás.

Čo nás charakterizuje

Vlastníme dobývacie práva na ťažbu kameňa vo vlastných kameňolomoch.

Naša výroba nie je primárne zameraná len na komerčnú časť trhu. Je variabilná, čo znamená, že dokážeme uspokojiť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov, a to vyrobením atypických výrobkov podľa želania.

Disponujeme veľkým množstvom skladových zásob, preto vám vieme poskytnúť dostatok možností pre akýkoľvek výrobok.

Spracovávame viacero typov kameňa zo slovenských kameňolomov, ako sú napríklad: andezit, vápenec, travertín, mramor či čadič.

Samozrejmosťou je pre nás aj rýchle vybavenie vašich objednávok.

Naša ponuka a ciele

Slovenský kameň je jedinečný, preto zastávame názor, aby bol využívaný najmä v miestach, odkiaľ pochádza. Pre našu firmu je základom výber surovín najvyššej kvality, aby sme boli schopní ďalej vďaka remeselnej a technologickej inovácii zaručiť najlepší estetický výsledok.

S tým sú spojené aj naše ciele:

  • precízne a detailné spracovanie kameňa, aby sme splnili všetky vaše predstavy a požiadavky
  • dokonalý výsledok, pri ktorom kameň pôsobí čo najprirodzenejšie
  • vyrobiť a dodať výrobky z kameňa pre širokú vrstvu zákazníkov
  • spracovávať kameň najmä slovenského pôvodu

„Základom našej práce je vytvorenie radu originálnych výrobkov zo slovenského prírodného kameňa, ktoré oslovia zákazníkov svojou kvalitou, variabilitou, vzhľadom a v neposlednom rade aj prijateľnou cenou.“